Pokusy.pl

Data: Imieniny:

 
 

Opcje

Ustaw serwis jako stronę startowa   Dodaj serwis do Ulubionych

 
Aktualizacja

 
FILMY PORNO
 

AMATORKI 
 
REGULAMIN:
1. 

Korzystając z serwisu oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią (posiadasz ukończone 18 lat). Ogłoszenia będą przyjmowane jedynie od osób deklarujących pełnoletność. Osoba dodająca ogłoszenie bierze pełną odpowiedzialność za jego treść i podane w nim dane.

2. 

Zgłoszenia, przed umieszczeniem w serwisie będą weryfikowane i zostaną umieszczone w ciągu dwóch dni roboczych.

3. 

Wszystkie ogłoszenia po akceptacji są umieszczane na stronie www.pokusy.pl pod warunkiem, że nie znajdują się w nich informacje niezgodne z polskim prawem.

4. 

Ogłoszeń obrazliwych, rasistowskich, godzących w uczucia religijne oraz niezgodnych z polskim prawem nie będziemy umieszczać!

5. 

Zamieszczenie anonsu jak i uzyskanie danych kontaktowych do niego jest płatne. Bezpłatnie można dodać ogłoszenie tylko do kategorii: Pani szuka Pana.

6. 

Treść opisu jak i zdjęcia nie może zawierać: pełnych danych osobowych, danych kontaktowych (telefon, adres, itp.), reklamy czy też adresów stron internetowych.

7. 

Zdjęcia dodawane do anonsów są własnością ich autorów.

8. 

Osoba dodająca ogłoszenie ze zdjęciem potwierdza iż zdjęcie należy do niej oraz wyraża zgodę na publikacje zdjęcia na łamach serwisu www.pokusy.pl.

9. 

Treści ogłoszeń towarzyskich są moderowane i jeśli zawierają rażące błędy stylistyczne jak i ortograficzne są poprawiane, jednak treść merytoryczna ogłoszeń nie zmienia się.

10. 

Chcąc zrezygnować z zamieszczonego ogłoszenia, należy przesłać prośbę usunięcia anonsu na adres E-Mail, posługując się podanym w anonsie numerem ogłoszenia (ID).

11. 

Redakcja serwisu www.pokusy.pl może usunąć ogłoszenie bez podania powodu.

12. 

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść i prawdziwość ogłoszeń oraz za ewentualne konsekwencje zamieszczenia ogłoszenia na łamach naszego serwisu. W szczególności dotyczy to udostępnienia adresu e-mail, numeru telefonu oraz zdjęcia oraz treści zamieszczone bezpośrednio w serwisie, jak również treści, do których prowadzą odnośniki zamieszczone w serwisie, nieautoryzowane rozpowszechnianie zdjęć umieszczonych w serwisie, błędy, przerwy i jakość połączeń zaistniałe z przyczyn technicznych lub niezależnych, podawanie fałszywych danych osobowych klientów.

13. 

Zamieszczając ogłoszenie w serwisie www.pokusy.pl wyrażasz zgodę do wykorzystania Twojego zdjęcia, numeru telefonu i treści ogłoszenia w celach komercyjnych.

14. 

Uczestnik biorący zamieszczający ogłoszenie w serwisie www.pokusy.pl wyraża zgodę na wprowadzenie numeru telefonu, adresu E-Mail do bazy danych Organizatora Serwisu SMS i przetwarzanie ich dla potrzeb marketingowych Organizatora, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych, (Dz.U.Nr 133, poz. 883). Jednocześnie nadawca ogłoszenia przyjmuje do wiadomości, że ma wgląd do swoich danych i możliwość ich poprawiania i aktualizacji. Na życzenie nadawcy ogłoszenia, redakcja serwisu www.pokusy.pl zobowiązuje się do usunięcia danych z bazy danych.

15. 

Redakcja serwisu www.pokusy.pl zastrzega sobie możliwość zmiany tego regulaminu bez uprzedniego informowania właścicieli ogłoszeń.

16. 

Zamieszczenie ogłoszenia oraz korzystanie z serwisu jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższego regulaminu.

 
   
SPRAWDZONE ANONSE
   
 
Newsy

 
SEX LIVE CHAT
 
Sex Shop


pokusypl-info-7

 
 Sonda

wkrótce nowe sondy...

 

© 2004 - 2012. Serwis Pokusy.pl jest chroniony prawami autorskimi. ® Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z zapoznaniem i zaakceptowaniem postanowień jego regulaminu.
Koszt SMS to 23,37zł z vat za 1 dzień dostępu, opłata jednorazowa. Usługa dostępna we wszystkich sieciach GSM w Polsce.